Hizmetlerimiz

Güzellik Bölümü


İpek Kirpik:

Saf ipekten imal edilen, göz yapısına göre teker teker uygulanan kirpik uygulamasına verilen isimdir. İşlem süresi 1,5 saat olup kullanım süresi 20 günlük periyodik bakımlarla 120 gün boyunca kullanılabilmektedir.

 

Kirpik Perması: 

Kirpik perması, kirpiklerin belirli bir süre içinde kalıcı olarak kıvrık kalmasını sağlayan kozmetik işlemdir. İlk defa yapıldığında ortalama 1 – 1,5 ay; ikinci veya üçüncü defa yapıldıktan sonra ortalama 2 – 3 ay süreyle kirpikleriniz kıvrık kalır. Belirtilen sürenin sonuna geldiğinizde, kirpikleriniz eski halini alarak, kıvrıklığın açıldığını görürsünüz. Yaklaşık 1 saat süren kirpik perması işleminde, kirpikleriniz uygun boyda bir kirpik bigudisine sarılarak uygun solüsyon uygulanır. İki ayrı solüsyon işlemi arasında kirpikleriniz hava ile temas etmeyecek şekilde maske ile korunur.

 

Kaş Kontürü,

Kaşı seyrek olan kişilerin veya kaşını yeniden şekillendirmek isteyen kişilerin tercih ettiği bir uygulamadır. Renk pigmentlerinin, derinin bir alt tabakasına yerleştirme işlemidir. Bir nevi geçici dövme de denilebilir. Kalıcı kaş uygulaması, yaklaşık 1 saat sürer. Kullanım süresi iki yıl olup 8 ayda bir rötüş yapılırsa uzun yıllar kullanabilirsiniz.

 

Kıl Tekniği Kaş Tasarımı

“Öncelikle yüze uygun kaş ölçülüp, kalemle çizilerek işlem yapılacak en uygun modele karar verilir. Uygulama yapılacak bölge, lokal anestezi kremi ile uyuşturulur. Steril tek kullanımlık iğneyle pigment boyaları cilt altına yerleştirilir. Cilt altına zerk edilen pigment boya, kaş yapısına ve rengine uygun seçilmelidir. Kıl tekniğindeki amaç isminden de anlaşılacağı gibi kıl şeklinde boyamadır.”

 

Makyaj

Kryolan ve Mac ürünleri kullanılarak gerek günlük gerekse mezuniyet, nişan ve düğün gibi en özel günlerinize uygun makyaj MAKE UP’ ımız tarafından yapılmaktadır. Porselen makyaj uygulaması da yapılmaktadır

 

Cilt Bakımı

Profesyonel ürünlerle isin uzmanı tarafından uygulanan ve cildin ihtiyacına uygun derinlemesine bakım işlemidir. Cilt tipine uygun ürünlele ve doğru sirada uygulanmasıyla ciltte;

 • Cilt neminin kazandırılması

 • İnce kırışıklıklarının azalması

 • Akne sorunlarının giderilmesi

 • Leke tedavisi

 • Anti againg

 • Lifting uygulaması

 • Gözeneklerin fazla açılması sorunu

 • Kuru,karma,yağlı ciltlere özel bakım

 • Siyah noktalarin bakimi

 • Yüz masajı

 • Kalınlaşmış cilt bakımı

 • Antioksidan maske uygulaması ile cildin bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi sağlanmaktadır.

ATACHEBIOLOGIE ve DR. BELTER ürünleri ile profosyonel cilt bakımı yapılmaktadır.

 

Manikür

Klasik ve ya IDM Manikür uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bütün ürünlerimiz tek kullanımlıktır ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

 

Pedikür

Klasik ve ya IDM Pedikür uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bütün ürünlerimiz tek kullanımlıktır ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

 

Kalıcı Oje

Özel UV makineleriyle tırnağa üç aşamalı olarak sürülen ojelerin, kullanıma bağlı olarak 14 – 21 gün gibi bir sürede kalıcılığını koruması için uzman ekibimiz tarafından yapılan uygulamadır. Günlük hayatın koşuşturmacası içinde tırnaklara yeterli özeni göstermek zaman alabilir bu uygulama ile bu problemin önüne geçmiş olursunuz. Yapılan işlemlerde CND Shellac ürünleri kullanılmaktadır.